APIE MUS

SUSIPAŽINKIME

Kaip gimė šis projektas?

Eglė ir Edita – dvi moterys, kažkada savo gyvenimuose priėję tam tikras kryžkeles, privertusias perkainoti prioritetus, tikslus ir gyvenimo siekius, bet tuo pat metu, nepametusius unikalios savasties.

Aš esu Eglė, Lietuvoje gerai žinoma veidotyros pradininkė ir ekspertė, praktikuojanti psichologė. Vienaip ar kitaip jau daug metų žmonėms padedu išsigryninti savo tikrąjį AŠ, o įmonėms – išsigryninti naujai renkamą kolektyvą. Veidotyra ir psichologija leidžia žmogų pamatyti daugybe skirtingų rakursų ir pjūvių, žinoti jo stipriąsias puses ir pažeidžiamiausias vietas. Visuomet sakau, jog visumą kuria detalės. Būtent jos sudaro holistinės pasaulėžiūros pagrindą. Žmogaus asmenybė be galo įvairiapusiška, o sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, perpildytame informacijos, streso ir distrakcijų nesunku pamesti savo autentiškumą.  Tad svarbu tausoti laiką ir energiją. Kaip tą padaryti? Žengti pažinimo keliu patiems ir ieškoti patikimų palydovų – keliaukime kartu.

Aš – Edita. Moteris, žmona, mama, asmenybė. Mes visi turime daug gyvenimiškų rolių, tačiau keistis ir ieškoti daugiau, giliau, pradedame tuomet, kai matome, kad savęs nerealizuojame taip, kaip norėtume, taip, kaip jaučiame galintys. Motinystė mane paskatino drąsiau ieškoti kelių, kurie skirti ne masėms, o tik man, ne dėl kitų, o dėl manęs. Susipažinusi su Egle ir atradusi veidotyrą supratau, kad visą gyvenimą turiu puikias prigimtines savybes: komunikabilumą, gerus organizacinius įgūdžius, neblėstančią energiją. Jas privalau išnaudoti. Panašus požiūris į pasaulį, noras padėti kitiems atrasti savąją kryptį mus su Egle suvienijo ir dabar mudvi padėsime rasti tinkamiausią kelią jums, padėsime pačius save pažinti iš naujo.

Seneka

Du dalykai sielai teikia daugiausia jėgų: pasitikėjimas tiesa ir pasitikėjimas savimi

Richard Buckminster Fuller

Tą valandėlę, kai imi daryti tai, ką nori, prasideda iš tiesų kitoks tavo gyvenimas